Lampy Kraków

Wpis

poniedziałek, 12 listopada 2012

Lampy Evi Style - nowości z katalogu 2012

Evi Style - włoska marka lamp działająca w grupie LUCI ITALIANE.

Evi Style reprezentuje ekskluzywny design. Wszystkie oferowane produkty, wybór materiałów, wykończenia są dobrane tak aby zapewnić tym lampom ich indywidualność stylistyczną. Evi Style doskonale łączy tradycję z nowoczesnymi technologiami. Jako podstawowy materiał stosowany jest metal i szkło. Z metalu tworone są solidne struktury lamp, natomiast szkło -  z zastosowanym ekskluzywnym wzornictwem - zwiększa jeszcze bardziej niepowtarzalny design lamp Evi Style. Każdy produkt Evi Style jest poddawany badaniom i gwarantuje pełne bezpieczeństwo i ​​zgodność z standardem międzynarodowym. Style Evi gwarantuje oryginalnosć w technikach produkcji, wszystkie elementy są wytwarzane, montowane i kontrolowane wyłącznie w fabrykach położonych we Włoszech w pobliżu Wenecji.

Wśród nowości w katalogu z 2012 można znaleźć rodziny lamp: GADORAGINGER, HEART, TEARS . Lampy, te pięknie się komponują w nowoczesnych jak i stylowych wnętrzach. Zachęcam do obejrzenia tych propozycji opraw oświetleniowych.


  • linia Gadora stworzona przez architekta : Romani Saccani 

Kolekcja lamp w kolorze chromu  złota lub białym. Dyfuzor wykonany jest jest dmuchanego szkła z wyborem koloru, białym, chrom lub złota metalizowanego. Klosze dostępne są w kolorze białym, chrom-szarym lub złota.  Charakterystyczną cechą lamp wiszących jest możliwość dostosowania długości linki podtrzymującej klosz na różnych wysokościach, stwarza wrażenie, że cała kompozycja ma nieregularne kształty, co powoduje że lampa jest ciekawa. Lampy te są dostępne w formie lamp wiszących, kinkietów, lamp biurkowych.

 

  • linia Ginger stworzona przez architekta :  Andrea Lazzari

Ta kolekcja jest wykonana ze szkła, metalu, tkaniny, zawiera akcenty ozdobne w postaci wisiorków. Oprawy oświetleniowe utrzymane są w klasycznej formie, emanują elegancją i finezją wykonania. Lampy są dostępne w wykończeniach z metalu w następujących wykończeniach: chrom, białe i czarne, z elemantami szklanymi wykonanymi z dmuchanego szkła  malowane w białym lub czarnym kolorze. Wykończenia są dostępne w kolorze kość słoniowa, biały lub czarny. Rodzina lamp zawiera modele lamp wiszących, lamp biurkowych - opraw  nakastlikowych i kinkietów.

 

  • linia Heart stworzona przez architekta :  Andrea Lazzari

Bardzo romantyczna i atrakcyjna kolekcja lamp, w designie  której wykorzystano motyw serca - symbolu życia duchowego, uczuć, namiętności. Kolekcja jest dostępna jest w wykończeniach z metalu: chrom, białe i czarne, a ozdobne wisiorki zostały wykonane z kryształu.  Elementy szklane mogą być  przezroczyste lub malowane w wykończeniu białym lub czarnym. Odcienie klo"szy  są  dostępne w odcieniu  kości słoniowej, białym lub czarnym wykonane z  tkaniny "chinette ". Linia lamp Heart to lampy wiszące, lampy stojące - biurkowe oraz kinkiety


  • linia Tears stworzona przez architekta :  Stefano Mandruzzato

Kolekcja lamp Tears inspirowana jest "łzą"  która ma za zadanie zaspokoić najbardziej zróżnicowane potrzeby. Jest dostępna w wykończeniach z metalu w kolorze chrom, złotym oraz zawiera elementy szkła dmuchanego. Klosze wykonane są z pomarszczonej skóry i są dostępne w kolorze czarnym i białym. Wnętrze klosza dostępne w kolorze złotym - w przypadku klosza czarnego, oraz srebrnym w przypadku klosza białego. Rodzina lamp Tears występuje jako lampy wiszące, lampy stojące - podłogowe,  lampy stojące biurkowe oraz kinkiety.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ddspace
Czas publikacji:
poniedziałek, 12 listopada 2012 11:43

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • dariawaria44 napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/24 10:16:09:

    Ciekawa oferta. Czy macie w katalogu nowoczesny klosz do lampy stojącej ? Chciałabym nieco unowocześnić moje małe mieszkanko :)

Dodaj komentarz